tel. 22 300 18 18
Infolinia: 801 000 383

Pozycjonowanie stron

Program autorstwa stacji TVN24 nt. pozycjonowanie stron internetowych. O wypowiedź poproszono m. in. właściciela Internetica, Łukasza Iwanka:Prezentacja Łukasza Iwanka (Internetica) dotycząca metod skutecznego monitorowania wyników pozycjonowania. Łukasz wystąpił z prezentacją na impresie SilesiaSEM Warsztaty 2010, organizowanej przez Akademię Ekonomiczną w Katowicach:

Każdego dnia tysiące osób używając wyszukiwarek internetowych (w Polsce głównie wyszukiwarki Google) pokazują, co jest im aktualnie potrzebne. Szukając w wyszukiwarce nazw poszukiwanych towarów i usług znajdują najlepsze oferty.

Warto dbać o to, aby strona firmy ukazywała się na czołowych pozycjach po wpisaniu do wyszukiwarki powiązanych z jej tematyką haseł. Trudno wyobrazić sobie lepszego klienta np. sklepu z notebookami niż tego, który dosłownie chwilę temu wpisał do Google frazę notebooki...Pozycjonowanie strony www w firmie Internetica to:Serdecznie Zachęcamy do zapoznania się z multimediami poświęconymi usłudze pozycjonowania, widocznymi po prawej stronie.