Co może zaoferować ci agencja SEM?

Skrót SEM pochodzi z języka angielskiego i oznacza Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych. Tym terminem określa się całokształt działań promocyjnych odbywających się w wyszukiwarkach, których głównym celem jest uzyskanie jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

Główne usługi świadczone przez agencje SEM to:

  • SEO – optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

  • PPC – prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Pay-Per-Click

 

SEO jest procesem długofalowym, który rozpoczyna się od optymalizacji strony internetowej, czyli takiego jej dopracowania, aby była ona dobrze widoczna dla wyszukiwarek internetowych. Kolejny etap do pozycjonowanie, które polega na tworzeniu treści promujących stronę i tym samym wpływających na jej pozycję. To powoduje, że strona poddana działaniom SEO jest dobrze widoczna w górnej części listy wyników wyszukiwania w Google dla konkretnych słów kluczowych.

 

PPC to ogólne określenie kampanii prowadzonych w systemie Pay-Per-Click, czyli z płatnością za jedno klikniecie. Nie ma wówczas konieczności płatności za wyświetlenie reklamy, a opłaty pobierane są tylko za podjętą akcję. Najpopularniejszą odmianą kampanii PPC jest Google AdWords. Reklama widoczna jest wówczas w oznaczonych boksach na stronie wyszukiwarki Google. Kampanie te są szybkie w uruchomieniu i skuteczne nawet dla mniejszych firm, które nie mogą przeznaczyć na promocję wysokich sum.

 

Agencja SEM będzie mogła kompleksowo pomóc ci w dążeniu do jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce internetowej z użyciem SEO i PPC i będzie również asystowała w działaniach innego rodzaju dotyczących reklamy internetowej. Razem z nią można wypromować praktycznie każdą firmę – skutecznie i niedrogo.

 

 

W naszej Agencji Interaktywnej Internetica możemy zagwarantować ci optymalne efekty w SEM – jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych firm, wtedy jesteśmy zawsze do dyspozycji. Przygotujemy dla ciebie kampanię skrojoną na miarę i gwarantujemy najlepsze efekty w korzystnych cenach. Sprawdź naszą pełną ofertę i wyślij zapytanie ofertowe – odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!