Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Zastanawiasz się często, dlaczego twój sklep internetowy lub strona firmowa mają tak mało odwiedzin? Aby znaleźć tego przyczynę, konieczne jest wcielenie się w rolę potencjalnego klienta.

Wykorzystaj pozycjonowanie w Google by być widocznym

 

Obecnie najczęściej poszukujemy produktów oraz usług w internecie przez wyszukiwarki internetowe – wpisujemy do okienka wyszukiwarki określoną frazę, a następnie od razu widzimy wyniki, które jej odpowiadają. Najwięcej z nas wchodzi na te adresy stron, które wyświetlają się na najwyższych pozycjach – rzadko zaglądamy na drugą stronę, aby zobaczyć, co na niej czeka. Dlatego też adres strony powinien znajdować się na jak najwyższej pozycji, by przyciągać wzrok potencjalnych klientów. Jak można to zrobić? W tym celu wykorzystuje się pozycjonowanie Google.

 

Dzięki pozycjonowaniu twoja strona internetowa będzie jeszcze lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu do wyszukiwarki związanej z nią fraz. W ten sposób:

  • przyciągniesz na swoją stronę nowych klientów, którzy szukają oferty takiej, jak twoja, a tym samym poprawisz swoje wyniki sprzedażowe

  • zbudujesz swój pozytywny wizerunek w sieci

  • zaoszczędzisz na innych rodzajach reklamy

Pozycjonowanie nie ma dla nas tajemnic

 

W naszej Agencji Interaktywnej Internetica specjalizujemy się prowadzeniu kampanii reklamowych SEO od lat – jeżeli chcesz zlecić pozycjonowanie Google, jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji i wykonamy je kompleksowo, by zwiększony ruch na stronie zaskoczył cię pozytywnie. Pamiętaj, że u nas płacisz tylko za efekty. Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze lepszy rezultat, zachęcamy do wybrania synergicznego pakietu pozycjonowania oraz kampanii AdWords Google – to gwarantowane zadowolenie!