Google AdWords w wyszukiwarce

System reklamowy AdWords oferowany przez Google cieszy się dużym powodzeniem – linki sponsorowane AdWords są w stanie szybko i skutecznie wypromować niemalże każdego rodzaju stronę WWW w przystępnej cenie. W naszej agencji Internetica zapewniamy Ci profesjonalną obsługę w ramach tego systemu promocji online – wybierając nasze usługi, masz pewność, że otrzymujesz całościowe wsparcie.

 

Boksy reklamowe Google AdWords w wyszukiwarce są bardzo dobrze widoczne. Pojawiają się one zależnie od wpisywanych przez internautów fraz, dlatego trafiają bezpośrednio do tych, którzy są zainteresowani danymi produktami czy usługami. Boksy pojawiają się w dwóch miejscach – nad naturalnymi wynikami wyszukiwania oraz po prawnej stronie od nich. Są one oznaczone słowem „reklama” i wyróżnione innym kolorem.

 

W boksie reklamowym znajdują się następujące informacje:

  • tytuł reklamy oraz adres promowanej strony internetowej

  • treść reklamy mieszcząca się w dwóch wierszach

  • rozszerzenia i linki

 

Po kliknięciu w reklamę internauta przenoszony jest bezpośrednio na stronę firmy, gdzie może skorzystać z jej oferty, na przykład zakupić produkt w sklepie internetowym lub też skontaktować się z firmą.

 

Odmianą AdWords są reklamy Google Merchant Center, czyli Google Zakupy. To narzędzie służące do przesyłania informacji o produktach w sklepach internetowych i do ich udostępniania w serwisie Zakupy oraz współpracujących usługach Google. Ma formę reklam z listą produktów, która wyświetla się bezpośrednio w przeglądarce po wprowadzeniu do niej słów dotyczących poszukiwanych produktów. Lista ta zawiera nie tylko nazwę produktu oraz sklepu, ale również cenę, informacje o wysyłce, opiniach klientów oraz zdjęcie produktu.

 

Jeżeli chcesz zacząć reklamować swoją firmę w Google AdWords w wyszukiwarce, zapraszamy do wybrana naszych usług – w tej dziedzinie posiadamy wieloletnie doświadczenie i jako Partner Google gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy!