Pakiet Zawsze Widoczny

Pakiet Zawsze Widoczny ® to nasze unikalne rozwiązanie, dzięku któremu w ramach umownego budżetu zapewniamy maksymalną możliwą widoczność w Google na wybrane przez Ciebie frazy. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, a być może jedni z nielicznych (lub również jedyni) na świecie dysponujemy systemem, który automatycznie steruje reklamami Google AdWords w zależności od bieżących wyników pozycjonowania. Dzięki temu unikasz dublowania kosztów (emisji reklamy AdWords na hasło, na które jesteś już wypozycjonowany) i zapewniamy maksymalną możliwą widoczność (natychmiastowe włączenie reklamy AdWords w przypadku pogorszenia wyników pozycjonowania danej frazy).

Wszystko odbywa się w pełni automatycznie, dzięki czemu nie ma opóźnień, które praktycznie zawsze występują przy ręcznym sterowaniu reklamami AdWords, a synchronizacja reklam AdWords z wynikami pozycjonowania następuje natychmiastowo. Obrazuje to poniższa infografika.

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania wyceny.

Pakiet Zawsze Widoczny - gwarancja obecności na pierwszej stronie Google!

Wybierając Pakiet Zawsze Widoczny ®, otrzymujesz kompleksową obsługę Internetica, która da ci optymalne wyniki w promocji Twojej strony internetowej. W ten sposób nie musisz obawiać się, że Twoja inwestycja okaże się chybiona – nasi specjaliści zadbają o to, aby dać Ci całkowite zadowolenie!

Twoja firma będzie widoczna w całej Polsce lub też poszczególnych miastach, jeśli prowadzisz biznes lokalny. Nie jest ważne czy jest miejscowość mniejsza, czy większa, jak np. Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa.

Jako agencja mająca wieloletnie doświadczenie w branży wiemy również, jak ważne są przystępne ceny usług e-marketingowych, dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Masz w związku z tym pewność, że płacisz tylko za te działania, które są do ciebie dopasowane, a przy tym masz gwarancję skuteczności, dlatego współpraca z agencją Internetica to najlepszy stosunek jakości do ceny – przekonaj się o tym!

Zapisz