Pozycjonowanie fraz

SEO to od lat jeden z popularnych sposobów na promocję stron internetowych. Wykorzystuje wyszukiwarki internetowe i bazuje na frazach kluczowych, które odpowiadają promowanej stronie. W naszej agencji SEO Internetica zapewniamy każdemu z klientów fachową obsługę w tej dziedzinie – posiadamy wieloletnie doświadczenie, pełną gamę nowoczesnych narzędzi i jesteśmy skoncentrowani na efektach. Wybierając pozycjonowanie fraz wraz z nami, masz pewność, że otrzymasz najlepsze wsparcie!

 

Dokładna analiza strony oraz dobór słów kluczowych to kluczowe czynniki, które odpowiadają za rezultaty działań SEO – optymalizacji i pozycjonowania. Słowa kluczowe to wyrazy, które są wpisywane do wyszukiwarki przez jej użytkowników w celu uzyskania określonych informacji. Nazywane są one także frazami lub frazami kluczowymi.

 

Słowa kluczowe dotyczą przede wszystkim:

  • nazw oferowanych produktów oraz usług

  • zastosowania oraz działania produktów oraz usług

  • lokalizacji prowadzonej działalności

 

Dobiera się je także przy pomocy specjalnych narzędzi analizujących słowa kluczowe, z których korzystamy w naszej agencji interaktywnej Internetica.

 

Istnieje kilka różnych typów słów kluczowych:

  • brandowe – związane z firmami, markami i produktami, są wpisywane do wyszukiwarki wtedy, gdy użytkownik poszukuje adresu strony danej firmy i informacji o jej ofercie

  • ogólne słowa kluczowe – składają się zwykle z 1-2 wyrazów, są stosowane do znalezienia określonych produktów czy usług, ale bez sprecyzowanych preferencji, mogą one także zawierać określenie lokalizacji, w tym przypadku konkurencja jest wysoka

  • słowa kluczowe long tail – najbardziej rozbudowane, określają dokładne potrzeby użytkowników, konkurencja na nie jest z tego powodu niższa

 

Przy pozycjonowaniu fraz zachodzi zatem następująca zależność – im krótszy zwrot wpisywany w wyszukiwarkę, tym częściej jest on poszukiwany, ale też mniejsza liczba wyrazów to wyższa konkurencyjność, a tym samym większa trudność i koszty pozycjonowania, natomiast im zwrot jest dłuższy, tym jest on rzadziej wpisywany do wyszukiwarki, ale i tańszy i łatwiejszy w pozycjonowaniu.

 

 

Pozycjonowanie fraz nasza domena – wybierając nasze usługi, możesz otrzymać fachowe wsparcie w wynoszeniu swojej strony na coraz wyższe pozycje. Skontaktuj się z nami, by zamówić usługę dla swojej strony!