Pozycjonowanie stron internetowych

Czym się różni pozycja 10 od pozycji 11 w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce internetowej – Google? Znacznym wzrostem zapytań o ofertę. Pierwszą stronę wyszukiwarki (wyniki 1-10) widzi każdy, podczas gdy na drugą stronę trafia zaledwie 5% użytkowników*.

Z danych jasno wynika, że zdecydowana większość internautów kończy poszukiwania na pierwszej stronie wyszukiwarki. Wśród nich są Twoi potencjalni klienci. Pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu odniesiesz realne korzyści:

  • zwiększysz sprzedaż produktów i usług, 
  • dotrzesz z ofertą właśnie do tych, którzy jej szukają,
  • umocnisz pozytywny wizerunek firmy w sieci,
  • zaoszczędzisz na innych formach reklamy. 

Jak to robimy?

Pozytywne skutki właściwego pozycjonowania stron internetowych widoczne są najwcześniej po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Pozycjonowanie to proces, podczas którego działania powinny być prowadzone w sposób staranny i przemyślany. Dla nas i dla naszych klientów liczy się długotrwały efekt, dlatego spośród wielu dostępnych metod pozycjonowania stron internetowych wybieramy najbardziej skuteczne i jednocześnie bezpieczne. Dzięki temu uzyskane wyniki są stabilniejsze, a rezultaty pozycjonowania – trwalsze.

 

Monitoring pozycji

 

Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Powodzenie pozycjonowania zależy głównie od doboru odpowiednich fraz, na które będzie promowana Twoja strona - sugerujemy wybór najbardziej opłacalnych haseł, a ofertę dostosowujemy do możliwości Twojego budżetu. 

Warto, byś powierzył pozycjonowanie stron internetowych właśnie nam, ponieważ płacisz tylko za efekty naszej pracy  – jeżeli w miesiącu zdarzy się choć jeden dzień, kiedy nie ma Cię na ustalonych pozycjach w wyszukiwarce, zapłacisz mniej. Masz gwarancję wysokiej pozycji. Jeśli natomiast działasz na szczególnie konkurencyjym ry

nku, gdzie konkurencja jest wyjątkowo ostra, sprawdź nasz Pakiet Zawsze Widoczny ®. Jest on sprawdzonym rozwiązaniem dla klientów o szczególnie dużych wymaganiach, gwarantującym optymalną widoczność w Google dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym pozycjonowania i kampanii AdWords (linków sponsorowanych).

Pozycjonowanie stron - skuteczna promocja

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najbardziej skutecznych metod promocji stron internetowych – nie każdy internauta zdaje sobie sprawę z tego, że wyszukiwarka Google to także ciągła walka o najwyższe pozycje adresów stron. Jeżeli ty również chcesz wynieść swoją stronę na najlepszą pozycję, w takim przypadku my jesteśmy gotowi do pomocy!

 

 

W agencji Internetica specjalizujemy się w pozycjonowaniu już od lat i mamy w tym zakresie wielu zadowolonych klientów. Przygotowaliśmy dla nich kompletne pakiety usług zarówno w ramach pozycjonowania standardowego, jak i long tail. Dobierzemy je indywidualnie do twoich potrzeb oraz możliwości finansowych, aby w ten sposób dać ci najlepsze wyniki w twoim zasięgu. Pozycjonujemy nie tylko na całą Polskę, ale i na poszczególne miejscowości, w tym na te największe: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa. Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo skuteczna i opłacalna reklama firmy w Internecie, a ponadto charakteryzuje się o wiele mniejszymi kosztami w porównaniu do innych form reklamy. Internetica to skuteczny oraz efektywny marketing w Internecie.

Jako agencja SEO zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, skierowanych do klientów z innych państw. Zapewnimy wysoką pozycję Twojej firmy w zagranicznych wyszukiwarkach, takich jak google.it, google.es, google.co.uk, google.com czy wielu innych.

*Według badania firmy Chitika (USA) przeprowadzonego w maju 2013 roku (wyszukiwarka Google).

Podstawowe informacje o pozycjonowaniu:

Nasza publikacja o prawidłowym doborze haseł na łamach portalu Wirtualna Polska: 

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Uwazaj-na-slowa-czyli-jak-najlepiej-dobierac-frazy-w-SEO,wid,17231083,wiadomosc.html

Ogólne informacje o SEO:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz