Skuteczna reklama sklepu internetowego

Wypromowanie sklepu internetowego to podstawa, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych kupujących. W naszej Agencji Internetica jesteśmy zawsze gotowi do tego, aby pomagać naszym klientom, a z nami reklama sklepu internetowego będzie jeszcze bardziej efektywna, aby dać ci najlepsze efekty.

 

Oferujemy skuteczne rozwiązania skoncentrowane na promowaniu sklepów internetowych:

  • SEO, czyli optymalizacja i pozycjonowanie strony WWW, także long tail

  • kampanie linków sponsorowanych Google AdWords

  • kampanie w mediach społecznościowych

  • mailing

  • marketing szeptany

 

Podstawą są w szczególności wyszukiwarki – dzięki nim reklama sklepu internetowego jest tak skuteczna. To właśnie przez wyszukiwarkę klienci poszukują różnych produktów i tak mogą trafić do sklepu internetowego. Podstawą jest dobra optymalizacja strony internetowej, a następnie jej pozycjonowanie i korzystanie z kampanii AdWords, dzięki czemu dla charakteryzujących ją słów jej adres będzie wyświetlał się wysoko w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na wyższą liczbę odwiedzin.

 

Dla sklepów internetowych bardzo dobre efekty daje także pozycjonowanie long tail – w tym przypadku fraz do pozycjonowania jest więcej, ponieważ odnoszą się one do większej liczby produktów w ofercie. To właśnie dla sklepów online pozycjonowanie tego rodzaju jest najbardziej skuteczne.

 

Również w dobie popularności mediów społecznościowych nie można zapominać o ich sile, dlatego nawet niewielki sklep internetowy powinien posiadać własną stronę na Facebooku, aby w ten sposób docierać do nowych klientów i prowadzić z nimi komunikację. Dopełnieniem będzie mailing informujący o aktualnościach. Można też zdecydować się na marketing szeptany.

 

 

W naszej agencji Internetica służymy pełną pomocą w zakresie reklamy sklepów internetowych – nasi pracownicy dobiorą takie rozwiązania, które dadzą najlepszy efekt w wyznaczonych limitach budżetu. Zapraszamy!